http://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user7163/news/1a9d5cfb-ed77-3b2e-ad55-2fea997a0dc9.jpg
بنا به گزارش AS، وی گفت: "من شماره '7' را انتخاب کردم چرا که شماره رائول بود و او قهرمان من است. پوشیدن این پیراهن یک امتیاز است."

بازیکن کنونی یوونتوس سپس در مورد دو مربی خود در تیم رئال مادرید صحبت کرد و گفت: "مورینیو می توانست چند بازیکن دیگر انتخاب کند، اما مرا انتخاب کرد و من برای همیشه قدردان او خواهم بود. من از آنچلوتی هم تشکر می کنم، زیر نظر او من در فینال چمپیونزلیگ بازی کردم. با اینحال، شرایطی به وجود آمد که من چندان درک نکردم."

او سپس به تمجید از کریستیانو رونالدو پرداخت و گفت: "در آن زمان ها، وقتی اوضاع خوب پیش نمی رفت کریستیانو اولین کسی بود که به من نزدیک می شد و کمک می کرد تا تمرکز کنم. زیباترین حرکت این بود که توپ بازی اولم در مقابل لوانته را گرفتم. من در آستانه گلزنی بودم و به این خاطر ناراحت بودم اما کریستیانو توپی که با آن هت‌تریک کرده بود را به من داد و به من گفت که نگران نباشم، چرا که وی چند گل به ثمر رسانده است."

در نهایت او جدایی اش از رئال مادرید را مرور کرد و گفت: "برای من جدایی از رئال مادرید خوب بود. افرادی که مرا دنبال می کنند احساس می کنند که حالا بازیکن بهتری شده ام."

هرچی بخوای همینجاس!!!!!!! کریستیانو ,مادرید ,رئال ,بازیکن ,شماره ,رئال مادرید ,همیشه قدردان منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

e-moneyonline دانلود آهنگ گل سنگ هوردخت هفت دریا.خیاطی،گلدوزی،بافتنی،روباندوزی،عروسک دوزی ... ناودون مطالب متنوع love-songs