تونی کروس ، هافبک المانی رئال مادرید در مورد پست جدیدش در تیم آنچلوتی و عقب کشیده شدن پستش نسبت به بایرن صحبت کرد.

وی گفت :” مهم این است که در تیم جا بیافتم. ما با سه هافبک بازی می کنیم و من نقشی دفاعی تر دارم و از آغاز فصل این نش را داشتم و آن را دوست دارم. احتمالا توانسته ام که خواسه مربی را برآورده کنم اما با این آزادی مشکلی ندارم. از عملکردم رضایت دارم. پستم عقب تر کشیده شده است و هیچ مشکلی ندارم.”

کروس در ادامه بیان کرد :” در رئال مادرید تعادل مهم است. با مهاجمان زیادی بازی می کنیم و به همین خاطر اولویت من ورود به محوطه جریمه حریف نیست. مهم این است که توپ را در مرکز زمین به چرخش در بیاوریم و هرگز جایگاهمان را از دست نمی دهیم.”

وی در مورد حمایت کل دنیا از رئال صحبت کرد :” این حمایت را می شود حس کرد. هواداران احساس خاصی نسبت به ما دارند. چند وقت پیش در دبی بودیم و فکر می کردم که آن جا محل ساکتی باشد اما وقتی ما رسیدیم به نظر می رسید که هواداران از حضور رئال دیوانه شده اند و هیجانشان حتی از اسپانیایی ها هم بیشتر است. این خودش خیلی حرف است. در باشگاهی هستم که بی نهایت جام می برد و بازیکنانی در بالاترین سطح قرار دارد. رئال خیلی جذاب است.

وی در مورد پدر شدن خود هم صحبت کرد و اظهار داشت :” فکر می کنم که پدر خیلی خوبی باشم. این مهمترین کار است و باید به خاطر آن یک توپ طلا بگیرم!”

هرچی بخوای همینجاس!!!!!!! رئال ,خیلی ,مشکلی ,کشیده ,مورد ,صحبت ,مشکلی ندارم ,رئال مادرید منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مشاوره و اجرای کف و کفسازها گرمایش برودت پارس تکتا صدا دانلود رایگان ثبت رایگان کانال تلگرام - adschannell کتابخانه عمومی شهید مطهری کرمان taradodban پایان نامه